نمایندگی چینت CHINT | تتاصنعت نمایند رسمی چینت در ایران

 تتاصنعت نمایندگی چینت الکتریک در ایران و نماینده لاله زار چینت (چانت) میباشد که بزرگترین تولیدکننده تجهیزات فشار ضعیف ،فشار متوسط و فشار قوی در چین است . تنوع و فراوانی محصولات در بخشهای فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی همراه با کیفیت بالای آنها که منجر به اخذ تاییدیه های بین المللی همچون KEMA,VDE,CE,CB,UL,SEMKO,PCT,FI,RCC,CSA,NRI گردید.

محصولات چانت در کنار فاکتور حائز اهمیت قیمت سبب شد تا خیلی زود نظر مثبت بسیاری از مصرف کنندگان مارکهای معتبر اروپایی و آمریکایی به محصولات چینت CHINT معطوف گردیده و محصولات CHINT Electric جایگزین مناسبی برای محصولات اروپایی و آمریکایی گردد به طوری که در کمتر از 20 سال حجم فروش و میزان گردش مالی این کمپانی در سال 2007 به رکورد 18/4 میلیارد دلار و در سال 2011 به 8 میلیارد دلار رسید که نشان دهنده گرایش قابل توجه مصرف کنندگان به محصولات این کمپانی معتبر می باشد. هم اکنون بسیاری از محصولات کمپانیهای معتبر اروپایی و آمریکایی همچونGENERAL Electric آمریکا در کارخانجات شرکت چینت و  تولید می گردند و در نمایندگی لاله زار چینت ( چانت ) در دسترس میباشند.

نمایندگی چینت

کمپانی CHINT Electric و نمایندگی چانت دارای چندین کارخانه در شهرهای شانگهای ، ونجو و هانجو و حدود 30000 نفر کارمند و متخصص می باشد و در حال حاضر در بیش از 110 کشور جهان نمایندگی و یا دفتر فروش دارد .

مجموع اقلام ساخته شده در نمایندگی چانت به حدود 6000 نوع می رسد که 3000 قلم در بخش فشار ضعیف شامل انواع کلید هوایی از 200 تا 6300 آمپر، انواع کلیدهای اتوماتیک فیکس و قابل تنظیم از 10 تا 1250 آمپر ،انواع کنتاکتور و رله از 4 تا 660 آمپر ، انواع فیوز، کلید فیوز ، کلید مینیاتوری ، شاستی استارت واستپ ،کنترل دور موتور و راه انداز نرم و… می باشد. در بخش فشار متوسط تمامی تجهیزات شبکه و پستهای زمینی و هوایی مانند مقره پلیمری، برقگیر، کات اوت، دژنکتورهای گازی ، دژنکتورهای خلاء وترانس ولتاژ و جریان تا 33 کیلوولت جزء محصولات این کمپانی می باشد. همچنین انواع تجهیزات فشار قوی شامل ترانسفورماتور، برقگیر، بریکر و تجهیزات پست تا 500 کیلوولت نیز در کارخانجات CHINT Electric تولید می گردند.
علاوه بر محصولات چینت در موارد فوق، این کمپانی و نمایندگی چانت در تولید انواع لوازم اندازه گیری همچون کنتورهای الکترونیکی ،آمپرمتروولت متر و تجهیزات الکتریکی ساختمان نظیر کلید وپریز فعالیت می نماید .
درحال حاضر در بسیاری از پروژه های نیروگاهی، نفتی و کارخانجات بزرگ تولیدی در نقاط مختلف دنیا محصولات چینت مورد استفاده قرار گرفته است و پیش بینی می شود حجم فروش محصولات این شرکت روز به روز افزایش یابد .در موارد زیر به محصولات موجود در نمایندگی چینت می پردازیم.

1- کنتاکتور چینت بوبین AC و DC و رله حرارتی و بی متال و کنتاکتور چانت خازنی و سافت استارتر چینت و اینورتر چینت CHINT
2- فیوز مینیاتوری چینت چانت و کلید های جریان نشتی چینت  و محافظ جان  چینت CHINT
3- تجهیزات حفاظتی مانند سرج ارستر و کنتاکت کمکی چینت CHINT
4- رله ضربه ای و شستی و بیزر و دسته و جعبه شستی و چراغ سیگنال شرکت چینت CHINT
5- ریل و باس بار و تابلو برق فلزی و پلی کربنات و ترمینال ریلی و فیوز استوانه ای و کاردی و پدال و میکرو سویچ چینت CHINT
6- کلید اتوماتیک فیکس چینت و کلید اتوماتیک قابل تنظیم چینت و کلید هوایی چینت CHINT
7- کنترلر و پی ال سی و سایر کنترل کننده های صنعتی چینت CHINT
8- ترانسفورماتور و سایر تجهیزات فشار قوی چینت CHINT

9- انواع خازن های سه فاز چینت