کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک یکی از مرغوب ترین کلید اتوماتیک موجود در بازار جهانی می باشد.

کلید اتوماتیک یا mccb (moulded case circuit breaker) به معنای کلید قطع حالت جامد یا کلید های کامپکت هم گفته میشود. چنانچه اطلاعاتی از این کلید ها ندارید توصیه میشود مقاله “کلید اتوماتیک چیست” مطالعه فرمائید.

در ادامه به شرح کلید های کامپکت یا کلید اتوماتیک برند اشنایدر الکتریک می پردازیم، کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک در سری های مختلف جهت کاربری های مختلف تولید شده است. به شما توصیه میکنیم کلید های کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک را از تامیین کننده معتبر تهیه کنید چرا که این کالا نیز به علت مرغوبیت فراوان و برند بودن شرکت تولید کننده دارای مدل های طرح و تقلبی به صورت راوان می باشد.

چنانچه مشتاق هستید اطلاعاتی در مورد تشخیص اجناس اصل با تقلبی هستید مقاله ” روش فمیدن اشنایدر تقلبی از اصلی” را مطالعه کنید.

در کل خاطر نشان می شود تشخیص اجناس اصلی از تقلبی بسیار کار سختی بوده و کارشناسان متبحر هم ممکن است از عهده این تشخیص برنیایند. بنابر این به شما توصیه میکنیم اگر میخواهید خیالتان راحت باشد از تامین کننده قابل اعتماد خرید کنید. شرکت تتا صنعت به عنوان معتبر ترین یکی از قدیمی ترین وارد کننده گان اجناس شرکت اشنایدر الکتریک به شما ضمانت اصلی بودن کالا و قیمت را می دهد.

چنانچه  بخواهیم کلید اتوماتیک اشنایدر را به انواع مختلف تقسیم بندی کنیم، اصلی ترین معیار می تواند قابل تنظیم بودن یا غیر قابل تنظیم بودن جریان عبوری باشد. به عبارت ساده تر کلید اتوماتیک اشنایدر به دو مدل فیکس و قابل تنظیم دسته بند میشود. در مدل فیکس؛ جریان کلید اتوماتیک اشنایدر ثابت بوده و قابل تغییر نمی باشد مثلا کلید اتوماتیک 60 آمپر فیکس طبق منحنی قطعی که در دیتاشیت آمده است در یک زمان خاص و در یک جریان خاص کلید تریپ کرده و مدار را قطع میکند، ولی در کلید های قابل تنظیم رنج جریان عموما از 0.8 تا 1 برابر جریان نامی کلید قابل تغییر می باشد و این برای مدار هایی که حساس هستند قابل استفاده است. از دیگر تقسیم بندی کلیدهای اتوماتیک اشنایدر میتوان به تعداد پل کلید اشاره کرد که در انواع: تک پل، دو پل، سه پل و چهار پل تولید شده اند.

از دیگر مواردی که جهت انتخاب کلید اتوماتیک اشنایدر مهم هست جریان قطع کلید هست.

بیشتر بخوانید:

سری های مختلف کلید اتوماتیک اشنایدر :

ComPacT for DC networks

ComPact NS

کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

ComPacT NSX, new generation

کلید اتوماتیک اشنایدر

ComPacT NSX

ComPacT NSXm

کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک چیست ؟

کلید اتوماتیک وسیله ای می باشد که از آن برای حفاظت تجهیزات و دستگاه های اتوماسیون و برق صنعتی، مدارات روشنایی مراکز صنعتی و مسکونی در مقابل اضافه بار و اتصال کوتاه استفاده می شود. در این گونه کلید با قابلیت دارا بودن رله های مخصوص و همچنین قابلیت تحمل جریان های بسیار بالا ، قابلیت های بسیار گسترده تری نسبت به کلید های مینیاتوری دارند.

ویژگی های کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک در چیست ؟

1- دارای مدل های بسیار متنوع و گسترده برای کاربرد های مختلف صنعتی
2- کیفیت بسیار بالای متریال ساخت کلید
3- عملکرد بسیار دقیق و بدون خطا
4- عمر مکانیکی بسیار بالا