نمایندگی اشنایدر الکتریک schneider در ایران | معرفی شرکت و محصولات schneider

نمایندگی اشنایدر الکتریک schneider در ایران

تتاصنعت نمایندگی شرکت اشنایدرالکتریک در ایران واقع در لاله زار تهران میباشد و ارائه دهنده انواع محصولات و خدمات و راه حل های اشنایدر در صنایع اتوماسیون و برق صنعتی میباشد. شرکت اشنایدر الکتریک Schneider Electric توسط آدولف اشنایدر و ژوزف اوژن اشنایدر در سال 1836 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در روئیل-مالمایون فرانسه است. شرکت تتا صنعت نمایندگی محصولات اشنایدر الکتریک در تهران لاله زار می باشد.
این شرکت از سال 1836 در فرانسه در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی ، مهندسی برق ، تجهیزات تولید ، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی آغاز به کار کرد.

فعالیت این شرکت تحقیقاتی در زمینه برق و تجهیزات برق صنعتی می باشد که 10 میلیارد یورو در زمینه نوآوری ، تحقیق و توسعه برای توسعه پایدار بین سال های 2015 تا 2025 سرمایه گذاری کرده است. این شرکت دارای 20000 حق اختراع ثبت شده یا فعال در سطح جهان است و 5% از درآمد سالانه خود را در بخش تحقیق و توسعه (R&D) سرمایه گذاری می کند. این شرکت در بیش از 100 کشور جهان فعالیت دارد و بیش از 135000 نفر مشغول به کار هستند.

اشنایدر الکتریک به عنوان متخصص در سطح جهانی در حوزه مدیریت انرژی با فعالیت در بیش از 100 کشور ، راه حل های جامعی برای داشتن انرژی ایمن ، قابل اعتماد ، اثر گذار ، قابلیت تولید بالا و سازگار با محیط زیست ارائه می دهد.

اشنایدر الکتریک در توزیع برق فعالیت و تجهیزات مهندسی صنایع را تولید می کند. این شرکت از طریق بخش های تجاری زیر فعالیت می کند:

بخش نیرو : سیستم های نصب و کنترل ، انرژی های تجدید پذیر ، آب و برق ، نفت و گاز را ارائه می دهد.

بخش صنعت : اتوماسیون و کنترل ، تصفیه آب ، معدن ، مواد معدنی و فلزات را تأمین می کند.

بخش فناوری اطلاعات : خدمات مراکز داده و خدمات مالی را فراهم می کند.

بخش ساختمان ها : شامل اتوماسیون و امنیت ساختمان ، هتل ها ، بیمارستان ها ، دفاتر و ساختمان های خرده فروشی است.

تجهیزات توزیع برق : شامل قطع کننده های مدار ، کلیدها ، پریزها ، سیستم های کنترل روشنایی و گرمایش است.

از سال 1836 تا امروز ، اشنایدر الکتریک خود را به متخصص جهانی مدیریت انرژی تبدیل کرده است. اشنایدر الکتریک با شروع از صنعت آهن و فولاد ، ماشین آلات سنگین و کشتی سازی ، به مدیریت برق و اتوماسیون روی آورد. پس از 170 سال سابقه ، اشنایدر الکتریک امروزه به ارائه دهنده راه حلی تبدیل شده است که به شما کمک می کند از انرژی خود نهایت استفاده را ببرید.

جهت خریید و دریافت لیست قیمت با شرکت تتا صنعت نمایندگی محصولات اشنایدر الکتریک در تهران لاله زار تماس حاصل فرمائید.

محصولات تولیدی شرکت اشنایدر شامل چه مواردی است؟

محدوده های برتر
قطع کننده مدار.
سیستم های مدیریت کابل و روشنایی LED
کنترل روشنایی.
بارگذاری / اندازه گیری.
زیرساخت شبکه و اتصال
سوئیچ های ایمنی
دستگاه های حفاظت از ولتاژ / SPD.
منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) – Back-UPS.
موارد بیشتر…

شرکت اشنایدر الکتریک چه خدماتی را ارائه میدهد ؟

ما راه حل های دیجیتال انرژی و اتوماسیون را برای کارایی و پایداری ارائه می دهیم. ما فناوری‌های انرژی پیشرو در جهان، اتوماسیون بلادرنگ، نرم‌افزار و خدمات را در راه‌حل‌های یکپارچه برای خانه‌ها، ساختمان‌ها، مراکز داده، زیرساخت‌ها و صنایع ترکیب می‌کنیم.