نمایندگی آتونیکس | معرفی شرکت آتونیکس

نمایندگی آتونیکس لاله زار | تتاصنعت نماینده رسمی آتونیکس | لیست قیمت آتونیکس

تتاصنعت نمایندگی انحصاری و عرضه کننده  محصولات  آتونیکس Autonics در لاله زار و تهران با کمترین قیمت در بازار بوده و شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت و کاتالوگ فارسی انواع محصولات آتونیکس با تتاصنعت نماینده رسمی فروش آتونیکس در ایران تماس بگیرید.  آتونیکس واقع در کره جنوبی پیشرو در ارائه راه حل های اتوماسیون است. شرکت آتونیکس طیف گسترده ای از محصولات اتوماسیون را که در سراسر جهان به بازار عرضه می شود را تولید می کند. محصولات آتونیکس شامل سنسورهای مختلف ، دستگاه های کنترل ، دستگاه های حرکتی ، ابزارهای اتوماسیون فرآیند ، کلیدهای کنترل و تجهیزات اتصال محیطی است.

تتاصنعت نمایندگی آتونیکس محصولات  شرکت را در کاربردهای مختلف صنعتی از جمله تولید و بسته بندی مواد غذایی ، پردازش پلاستیک و لاستیک ، تجهیزات نیمه هادی و ماشین آلات فلزکاری به مشتریان عزیز عرضه میکند. فناوری های شرکت آتونیکس همچنین به طور گسترده ای در دستگاه های اتوماسیون روزانه از جمله آسانسور ، درهای صفحه ، دستگاه های خودپرداز ، دوربین های مدار بسته و تجهیزات الکترونیکی استفاده می شود.

تتاصنعت نمایندگی رسمی آتونیکس Autonics در تهران و لاله زاراست و شرکت آتونیکس Autonics دارای 12 دفتر بین المللی در کشور های کره جنوبی ، چین ، ژاپن ، هند ، ویتنام ، اندونزی ، مالزی ، روسیه ، ترکیه ، ایالات متحده آمریکا ، برزیل و مکزیک می باشد. شبکه جهانی Autonics از 150 توزیع کننده در بیش از 100 کشور تشکیل شده است و با داشتن یک شبکه فروش و پشتیبانی فنی گسترده ، قادر به ارائه راه حل های اتوماسیون جامع برای مشتریان در سراسر جهان است.

نمایندگی سنسور آتونیکس

سنسورها ضروری ترین و پراستفاده ترین تجهیز سیستم های اتوماسیون هستند. شرکت Autonics طیف گسترده ای از حسگرهای صنعتی و تجاری را تولید می کند که اساسی ترین قسمت های سیستم های اتوماسیون را شامل می شود. سنسور های آتونیکس شامل سنسور نوری آتونیکس ، سنسور القایی آتونیکس ، انکودر آتونیکس ، سنسور فیبر نوری آتونیکس و … می باشد.

نمایندگی Autonics لیست قیمت سنسور آتونیکس

تتاصنعت نمایندگی آتونیکس و عرضه کننده کنترل کننده آتونیکس

کنترل کننده ها به طور گسترده در تنظیمات مختلف صنعتی برای تنظیم یا حفظ خروجی های مورد نظر از فرآیندهای خاص در محدوده مورد نظر استفاده می شوند. تتاصنعت نماینده رسمی آتونیکس  طیف متنوعی از کنترل کننده های بسیار دقیق و قابل اعتماد را برای کنترل سیستم پایدار و ایده آل فراهم می کند. این کنترل کننده ها شامل: کنترل کننده دما، کنترل کننده توان، تایمر ها، شمارنده ها، پنل میترها، رله های حالت جامد (SSR) و … میباشد. شما میتوانید برای خرید انواع کنترل کننده آتونیکس با تتاصنعت نمایندگی انحصاری فروش محصولات آتونیکس در تهران و لاله زار تماس بگیرید.

کانتر تایمر آتونیکس

دستگاه های کنترل حرکت موشن کنترل آتونیکس

کنترل کننده های حرکتی شامل قطعات متحرک ماشین آلات به صورت کنترل شده است. دستگاه های حرکتی Autonics ، متشکل از موتورهای پله ای ، درایورهای استپ موتور و … راه حل های جامعی را برای تنوع گسترده ای از کاربردهای حرکتی ارائه می دهند.

قیمت انواع محصولات آتونیکس

ابزار های فرآیند اتوماسیون آتونیکس

ابزارهای فرآیند اتوماسیون عملکردی مطمئن و دقیق را برای حداکثر کارایی و بهره وری فرآیند در سیستم های مختلف صنعتی که نیاز به عملکرد و کنترل دقیق دارند ، ارائه می دهند. مانند ترانسمیترهای دما و فشار آتونیکس ، مبدل ها و کنترلر های توان آتونیکس و …

ترانسمیتر autonics آتونیکس

نمایندگی فروش بلوک های ترمینال و کابل آتونیکس

تتاصنعت نمایندگی فروش آتونیکس عرضه کننده بلوک های ترمینال I / O ، کانکتورها و کابل های اتصال دهنده پیکربندی سیستم را آسان می کنند. با مجموعه متنوعی از محصولات طراحی شده توسط شرکت آتونیکس می توان برای سهولت اتصال و به حداکثر رساندن ثبات ، در وقت و تلاش خود صرفه جویی کنید.

ترمینال آتونیکس | سوکت آتونیکس | نمایندگیآتونیکس | نمایندگی آتونیکس کره Autonics در لاله زار تهران  | فروش تجهیزات اتوماسیون و ابزار دقیق آتونیکس | لیست قیمت و کاتالوگ فارسی محصولات آتونیکس

نمایندگی فروش سوئیچ های کنترل ، چراغ های هشدار و آلارم آتونیکس

Autonics طیف گسترده ای از سوئیچ های کنترل ، چراغ های هشدار و آلارم ها را برای گزینه های کاربر فراهم می کند. سوئیچ ها با طراحی ساده و براق با رنگ های زنده ، از نظر زیبایی شناسی بسیار زیبا و بادوام هستند و برای کار در محیط های مختلف ساخته شده اند.

شاستی آتونیکس | نمایندگی آتونیکس کره Autonics در لاله زار تهران  | فروش تجهیزات اتوماسیون و ابزار دقیق آتونیکس | لیست قیمت و کاتالوگ فارسی محصولات آتونیکس

از زمان تأسیس شرکت آتونیکس در سال 1977 ، Autonics همیشه تلاش کرده است تا از طریق سیستم های کنترل کیفیت ، محصولاتی با استاندارد جهانی تولید و رضایت مشتری را به حداکثر برساند. Autonics با بکارگیری بیش از 100 تجهیز آزمایشگاهی پیشرفته و انجام بازرسی های دقیق ، کیفیت دقیق را بر روی کلیه محصولات اعمال می کند. در سال 1994 ، آتونیکس گواهینامه ISO را برای همه محصولات دریافت کرد و پس از آن سایر گواهینامه های کیفیت بین المللی ، از جمله UL ، CE ، RoHS و EAC را نیز دریافت نمود.

معرفی شرکت آتونیکس

تتاصنعت نمایندگی آتونیکس Autonics کره جنوبی درتهران و لاله زار و  پیشرو در ارائه راه حل های اتوماسیون است. شرکت آتونیکس طیف گسترده ای از محصولات اتوماسیون را که در سراسر جهان به بازار عرضه می شود را تولید می کند. محصولات آتونیکس شامل سنسورهای مختلف ، دستگاه های کنترل ، دستگاه های حرکتی ، ابزارهای اتوماسیون فرآیند ، کلیدهای کنترل و تجهیزات اتصال محیطی است. شما میتوانید کاتالوگ فارسی محصولات آتونیکس را از سایت ما دریافت کنید.

لیست قیمت و کاتالوگ محصولات آتونیکس

شما میتوانید برای دریافت کاتالوگ فارسی معرفی محصولات آتونیکس و همچنین دریافت لیست قیمت به روز انواع محصولات آتونیکس با کارشناسان واحد فروش تتاصنعت تماس بگیرید تا شما را در سریعترین زمان ممکن راهنمایی کنند.