نمایندگی فروش اینورتر زیمنس | راهنمای جامع انواع اینورتر و درایو زیمنس

تتاصنعت به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه و تامین کننده تجهیزات اتوماسیون و برق صنعتی با دارا بودن نمایندگی فروش انواع اینورتر و درایو زیمنس قادر به تامین تجهیزات مورد نظر شما با کمترین قیمت بازار میباشد شما میتوانید برای استعلام لیست قیمت انواع اینورتر زمنس با تتاصنعت نمایندگی زیمنس تماس بگیرید. حال بیشتر به معرفی انواع درایو زیمنس میپردازیم . با با ما برهمراه باشید …

اینورتر زیمنس یا درایو کنترل دور شرکت زیمنس که به اختصار VFD زیمنس نیز نامیده می شود. زیمنس دارای درایوهای فرکانس متغیر برای طیف کاملی از توان ها همراه با بهینه سازی انرژی و بهبود بهره وری می باشد. درایوهای زیمنس شامل درایوهای فرکانس متغیر با ولتاژ پایین ، درایو های ولتاژ متوسط و درایو های DC هستند.

نمایندگی اینورتر و درایو زیمنس Siemens | لیست قیمت اینورتر زیمنسمعرفی سری siemens زیمنس

siemens جامع ترین خانواده درایوهای شرکت Siemens است و نامی قدرتمند در فناوری درایو می باشد. این درایوها مبتنی بر یک مهندسی ساده و استاندارد است و می تواند با هر مرحله نوآوری همراه باشد. در این درایوها اجزا به گونه ای طراحی شده اند که به طور یکپارچه با یکدیگر کار می کنند و مقرون به صرفه ترین سیستم درایو ، مناسب برای هر کاربردی را ارائه می دهند.

زیمنس با خانواده siemens خود مجموعه ای از مبدل های ولتاژ پایین برای محدوده توان از 0.12 کیلووات تا 6840 کیلووات دارد. این دستگاه های نوآورانه می توانند طیف بسیار گسترده ای از برنامه های درایو را مورد بررسی قرار دهند. این خانواده شامل انواع مبدل برای اساسی ترین نیازها است – اما همچنین مدل هایی که برای دستیابی به بالاترین عملکرد دینامیکی برای کاربردهای چند محوره و ماشین ابزار طراحی شده اند. همه این مبدل ها می توانند به طور یکپارچه در چشم انداز کلی اتوماسیون ادغام شوند. همه آنها ساختار اصلی کنترل حلقه باز و حلقه بسته یکسانی دارند، به روشی مشابه پارامتربندی می شوند و گزینه های ارتباطی یکسانی دارند.زیمنس با خانواده siemens خود مجموعه ای از مبدل های ولتاژ پایین برای محدوده توان از 0.12 کیلووات تا 6840 کیلووات دارد. این دستگاه های نوآورانه می توانند طیف بسیار گسترده ای از برنامه های درایو را مورد بررسی قرار دهند. این خانواده شامل انواع مبدل برای اساسی ترین نیازها است – اما همچنین مدل هایی که برای دستیابی به بالاترین عملکرد دینامیکی برای کاربردهای چند محوره و ماشین ابزار طراحی شده اند. همه این مبدل ها می توانند به طور یکپارچه در چشم انداز کلی اتوماسیون ادغام شوند. همه آنها ساختار اصلی کنترل حلقه باز و حلقه بسته یکسانی دارند، به روشی مشابه پارامتربندی می شوند و گزینه های ارتباطی یکسانی دارند.

محدوده درایوهای siemens زیمنس می تواند از درایوهای ارزان با ظرفیت های پائین و کاربردی تا درایوهای بزرگتر و قدرتمند در محدوده مگاوات و بالاتر قرار بگیرد ، که این امر قدرت انتخاب زیادی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد که بتوانند با توجه به نیاز و کاربری منحصر به فرد خود انتخاب دقیقی از میان مدل های مختلف اینورتر زیمنس داشته باشند. از بین رنج ها و مدل های مختلف اینورتر زیمنس ، به راحتی می توان اینورتر مناسب را نسبت به توان الکتروموتور ، نوع کاربری موتور و اپلیکیشن های مورد نیاز انتخاب نمود.

فراتر از فروش محصولات ، زیمنس همچنین خدمات ارزش افزوده مانند پشتیبانی مکاترونیک ، شبیه سازی پروژه ، تعمیر و نگهداری پیشگیرانه مبتنی بر وب را ارائه می دهد. با تعیین استاندارد جهانی برای چندین دهه ، زیمنس به عنوان شریک خدماتی باتجربه شما را قادر می سازد تا به اهداف تجاری خود مانند صرفه جویی در انرژی ، جذب انرژی و پیشرفت فرآیندها برسید. شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت انواع اینورتر زیمنس با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

انواع اینورتر زیمنس

انواع درایو های زیمنس به چند دسته تقسیم می شوند:

• درایو ولتاژ پایین زیمنس
زمانی که به خانواده درایوهای siemens ولتاژ پایین متوسل می شوید ، گسترده ترین طیف های عملکردی از جمله کاربری های عمومی و کاربری های سنگین را برای هر برنامه حرکت صنعتی تجربه می کنید.

اینورتر  (درایو های ) ولتاژ پائین زیمنس

*درایوهای با کاربری استاندارد (درایو های سری V و G)

پمپ ها ، پنکه ها ، کمپرسورها ، نوار نقاله ها ، میکسرها ، آسیاب ها یا اکسترودرها ؛ فرقی نمی کند که چه کاربردی داشته باشید ، درایوهای عملکرد استاندارد siemens کاملاً با نیاز های شما در کاربردهای سبک تا متوسط سازگار هستند.

* درایوهای با کاربری سنگین (درایو های سری S)

چه برای درایوهای تک محور که برای وظایف موقعیت یابی استفاده می شوند و چه برای سیستم های درایو انعطاف پذیر و مدولار برای برنامه های تک یا چند محور ، درایوهای سری siemens S شرکت زیمنس همیشه راه حل مناسب را ارائه می دهند.

 سروو درایوهای زیمنس

سروو درایوهای siemens برای کاربردهایی طراحی شده اند که عملکردهای کنترل حرکت باید به سرعت و با دقت کنترل شوند. سروو درایوهای siemens از حرکت ساده تا سیستم های چند محوره هماهنگ با سرعت بالا را شامل می شود.

• درایو ولتاژ متوسط زیمنس
• درایو کنترل موتور DC زیمنس

فناوری درایو DC زیمنس طی دهه های اخیر به افزایش کارایی و کاهش هزینه های مهندسی کمک کرده است. درایوهای DC siemens با طراحی پیشرفته که پیکربندی ، نصب ، یکپارچه سازی ، راه اندازی و سرویس را بسیار تسهیل می کند ، کاملاً منطبق با موتورهای DC هستند و قابلیت اطمینان کلی سیستم را افزایش می دهد.

شرکت زیمنس قصد دارد با ایجاد نوآوری در زمینه درایوهای DC علی الخصوص مبدل DC / DC جدید siemens DCP که در بسیاری از برنامه های صنعتی و شبکه های هوشمند استفاده می شود به رهبری جهانی در این زمینه تبدیل شود.
از جمله اینورترهای مطرح شرکت زیمنس می توان به درایوهای V20 ، G120 ، G120C ، S120 و … اشاره نمود.

لیست قیمت انواع اینورتر زیمنس

شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت انواع درایو زیمنس با کارشناسان واحد فروش تتاصنعت نمایندگی اینورتر و درایو زیمنس تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق واتس آپ یا تلگرام شرکت ثبت نمایید. کارشناسان ما بعد از بررسی پیام شما پاسخگو خواهند بود.

معرفی سری siemens زیمنس

siemens جامع ترین خانواده درایوهای شرکت siemens است و نامی قدرتمند در فناوری درایو می باشد. این درایوها مبتنی بر یک مهندسی ساده و استاندارد است و می تواند با هر مرحله نوآوری همراه باشد. در این درایوها اجزا به گونه ای طراحی شده اند که به طور یکپارچه با یکدیگر کار می کنند و مقرون به صرفه ترین سیستم درایو ، مناسب برای هر کاربردی را ارائه می دهند. تتاصنعت نمایندگی فروش انواع سری siemens اینورتر و درایو زیمنس در ایران میباشد.