تعمیر تخصصی PLC

تعمیر تخصصی PLC توسط واحد تعمیرات تتاصنعت در اسرع وقت انجام میپذیرد. تعمیرات انواع برندهای  PLC با پشتوانه یک تیم فنی متخصص و سابقه کاری بالا انجام میگیرد.شرکت تتاصنعت،  دارای انواع مختلف سیستم ها، رک ها، نرم افزارها و تجهیزات تست پی ال سی میباشد که به ما این امکان را می دهد تا تعمیرات پی ال سی اکثر برندها مطرح از جمله تعمیرات انواع PLC پی السی دلتا ، زیمنس ، اشنایدر  Allen Bradley، Siemens، Modicon، Giddings Lewis، TI، AEG و غیره را انجام دهیم. پرسنل فنی مجرب ما ساعت ها آموزش پیرامون برندهای مختلف و مجموعه های کنترل های پی ال سی دیده اند تا تعمیرات با بهترین کیفیت را برای شما تضمین کنیم. به علاوه، ما از بررسی ساده عملکرد ورودی و خروجی های واحد شما فراتر می رویم، و درواقع تمامی ورودی های دیجیتال برای آستانه ولتاژ (خاموش/روشن کردن) را تست می کنیم و بار تمامی خروجی های دیجیتال را برای حصول اطمینان از ارائه ی جریان مناسب برای هر خروجی بررسی می کنیم. تمامی ورودی و خروجی های آنالوگ برای کالیبراسیون مناسب طبق مشخصات سازنده بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود که برنامه های پی ال سی حیاتی شما زمانی که ماژول تعمیری دوباره شروع به کار می کند طبق تنظیمات مهندسی اولیه عمل کند.

تعمیرات تخصصی PLC

  • تعمیر تمامی برندهای PLC
  • منبع کامل سخت افزاری
  • تعویض قطعات با جنس اصل و اورجینال
  • رفع مشکلات نرم افزاری دستگاه
  • ارزیابی دقیق تعمیر
  • قیمت‌های مناسب
  • نصب و سیم‌کشی PLC
  • برنامه‌نویسی و ذخیره در حافظه PLC
  • تعمیر هرگونه مشکل سخت افزاری

تعمیر در زمان کوتاه

از آن‌جا که می‌دانیم شما به دستگاه خود در اسرع وقت نیاز دارید. بخش تعمیرات حرفه‌ای تتاصنعت با استفاده از پیشرفته‌ترین امکانات و تکنسین‌های ماهر قادرند در کمترین زمان و دقت بالا تعمیرات را انجام دهند. تکنسین‌ها تمام تلاش خود را در ارائه خدمات تعمیرات با بالاترین کیفیت در مرکز تعمیر حرفه‌ای پی ال سی به کار می‌برند و به دلیل تجربه‌ای که کارشناسان ما در طی این سال‌ها کسب نمودند، سرعت عمل بالایی در تعمیر دارند.

 

پایین‌ترین هزینه

هدف ما در تتاصنعت ، ارائه خدمات تعمیر مطمئن و در عین حال راحت به مشتریانمان است. از ابتدای تاسیس، مأموریت ما حل مشکل سردرگمی و لزوم صرف زمان و هزینه برای اطمینان از اصالت، کیفیت و قیمت مناسب تعمیر می‌باشد. تمامی هزینه های دریافتی از شما بابت تعمیرات محصولات منصفانه و حدود قیمت قبل از تعمیر به شما گفته می شود. سپس تمام هزینه ها بعد از اتمام کار دریافت می شود.

 

کارشناسان مجرب

با رشد تکنولوژی، تعمیر کاران مدام با چالش های جدید روبرو می شوند. کارشناسان مرکز تعمیرات تتاصنعت ضمن تجربه و مهارت بالا در تعمیرات انواع پی ال سی، دوره‌های تخصصی آشنایی با ساختار پی ال سی را گذرانده‌اند و با 15 سال سابقه با انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری آن آشنایی داشته و توانایی آن را دارند تا کلیه اختلالات ایجاد شده در این دستگاه‌ها را با جدیدترین متد رفع کنند.

 

مجهز به تجهیزات پیشرفته

تعمیر plc با توجه به ساختار ویژه و متفاوت آن، نیازمند تجهیزات و ابزارآلات خاصی است تا این کار به درستی و بدون عیب صورت بگیرد، بنابراین این تتاصنعت ضمن تقسیم ساختار درونی خود به بخش‌های تخصصی، ابزار و تجهیزات لازم را پس از طی دوره‌های تخصصی و کسب مجوزهای لازم در اختیار کارشناسان و تکنسین‌ها قرار داده است تا به بهترین نحو خدمات تعمیر صورت بگیرد.

برند های PLC قابل تعمیر

به طور کلی در صورتی که پردازنده به طور کلی نسوخته باشد در صورت موجود بودن قطعات تمامی برندها در واحد تعمیرات تتاصنعت قابل تعمیر میباشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره میکنیم.
AEG
Allen Bradley
Giddings & Lewis
Honeywell
Mitsubishi
Modicon
Omron
زیمنس
Square D
Telemecanique
Texas Instruments
Westinghouse

هزینه تعمیرات PLC

هدف ما در مرکز تعمیر plc ، ارائه خدمات تعمیر مطمئن و در عین حال راحت به مشتریانمان است. از ابتدای تاسیس، مأموریت ما حل مشکل سردرگمی و لزوم صرف زمان و هزینه برای اطمینان از اصالت، کیفیت و قیمت مناسب تعمیر می‌باشد. تمامی هزینه های دریافتی از شما بابت تعمیرات محصولات منصفانه و حدود قیمت قبل از تعمیر به شما گفته می شود. سپس تمام هزینه ها بعد از اتمام کار دریافت می شود.