سنسور التراسونیک پپرل اند فوکس ( PEPPERL-FUCHS ) قابلیت انعطاف پذیری تقریبا بی حد و مرزی دارد و برای انواع مواد همچون چوب، فلز یا پلاستیک ؛ رنگی، بازتابنده یا شفاف ؛ جامد، مایع یا پودر به کار برده می شد.

سنسور التراسونیک چیست

سنسور آلتراسونیک جزء سنسور های مجاورتی است که فاصله اجسام را با ارسال پالس صوتی کوتاه از امواج فراصوت اندازه گیری میکند. اندازه گیری این سنسور ها تقریبا در تمامل شرایط قابل اعتماد است.حسگرهای اولتراسونیک با اندازه گیری، عملکرد چشمگیری را ارائه می دهند. عملکرد این سری سنسور ها با انتقال پالس های صوتی با فرکانس بالا که برای انسان کاملاً غیرقابل شنیدن صورت می گیرد. این پالس ها به شکل مخروطی در هوا پخش می شوند و به محض برخورد به سطح منعکس می شوند. سنسورها با توجه به اندازه گیری زمان انتشار صوت کار می کنند.

کاربرد سنسور آلتراسونیک بسیار متنوع برای متریال چوب، فلز یا پلاستیک و سطوح رنگی، بازتابی ومواد شفاف جامد، مایع یا پودرمی باشد. استفاده سنسور آلتراسونیک Pepperl+Fuchs درمحیط های صنعتی معمولی و چه در مناطق تخصصی تر مانند کشاورزی، صنایع شیمیایی یا صنایع غذایی است.

جهت خرید سنسور آلتراسونیک پپرل فوکس و اطلاع از لیست قیمت سنسور آلتراسونیک پپرل+فوکس با واحد فروش شرکت تتا صنعت نمایندگی محصولات پپرل فوکس تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر از سنسور آلتراسونیک Pepperl Fuchs اینجا کلیک کنید.

سنسور یکطرفه آلتراسونیک : اندازه گیری با یک سنسور آلتراسونیک

سنسور یکطرفه آلتراسونیک : اندازه گیری با یک سنسور آلتراسونیک

سنسور یکطرفه آلتراسونیک : اندازه گیری با یک سنسور آلتراسونیک