سنسور فشار آتونیکس

سنسور های فشار آتونیکس به دو دسته کلی دیجیتال و آنالوگ دسته بندی میشوند که در انتهای این صفحه به بررسی آنها پرداخته ایم. سنسورهای فشار دستگاه هایی هستند که در کاربردهای مختلف برای اندازه گیری دقیق فشار گازها یا مایعات طراحی شده اند.  برای دریافت لیست قیمت خرید سنسور فشار آتونیکس با تتا صنعت نمایندگی Autonics درایران تماس حاصل فرمائید و همچنین جهت دانلود کاتالوگ فارسی محصول به انتهای مقاله مراجعه کنید.

سنسور فشار آنالوگ برند Autonics دارای ابعاد جمع و جور (W 11.8 mm x H 29.3 mm x L 24.8 mm) و مستطیل شکل می باشد، که در مدل‌های ولتاژ آنالوگ و جریان آنالوگ طراحی و تولید شده اند و می‌توانند مستقیماً به HMI، رایانه شخصی و PLC از برندهای مختلف متصل شوند.

سنسور فشار دیجیتال در سه سری مختلف: PSQ، PSM و PSAN طراحی شده اند که دارای صفحه نمایش تا چهار رقم می باشند. همچنین با کلید های تبعیه شده روی قطعه میتواند وارد تنظیمات سنسور شد و تغییرات ایجاد کرد.

برخی از کاربرد های سنسور فشار دیجیتال در صنعت :

اندازه گیری فشار اسپری آب در نقاله های شستشو سیب زمینی

بررسی و تأیید فشار مرجع در لوله های خطوط بسته بندی

آزمایش نشت هوا از بطری های PET هنگام تولید مواد بسته بندی

تشخیص وجود نیمه هادی در فرایند تولید و بسته بندی

کاربرد سنسور فشار آتونیکس

*جهت اطلاع از موجودی و قیمت انواع سنسور فشار دیجیتال و آنالوگ آتونیکس Autonics با شرکت تتا صنعت نمایندگی محصولات آتونیکس در تهرن لاله زار تماس حاصل فرمائید.

*برای اطلاعات بیشتر انواع سنسور فشار موجود در بازار و مقایسه آنها اینجا کلیک کنید.

*جهت دانلود دیتاشیت، کاتالوگ فارسی سنسور فشار آتونیکس اینجا کلیک کنید.

انواع سنسور فشار Autonics :

سنسور های فشار Autonics همانند سایر محصولات این شرکت از تنوع بالایی برخوردار است و به 5 سری مختلف دسته بندی شده که در هر یک از لیک های زیر به طور کامل شرح داده شده است.

سنسور فشار چیست ؟

سنسورهای فشار دستگاه هایی هستند که در کاربردهای مختلف برای اندازه گیری دقیق فشار گازها یا مایعات طراحی شده اند. سنسور فشار دیجیتال در سه سری مختلف: PSQ، PSM و PSAN طراحی شده اند که دارای صفحه نمایش تا چهار رقم می باشند

دریافت لیست قیمت سنسور فشار آتونیکس

برای دریافت لیست قیمت خرید سنسور فشار آتونیکس با تتا صنعت نمایندگی Autonics درایران تماس حاصل فرمائید و همچنین جهت دانلود کاتالوگ فارسی محصول به انتهای مقاله مراجعه کنید.