ترموستات آتونیکس | کنترلر دما آتونیکس Autonics | فروش ترموستات آتونیکس | خرید ترموستات آتونیکس

تتاصنعت نمایندگی آتونیکس و نمایندگی فروش ترموستات آتونیکس و عامل فروش ترموستات آتونیکس و کنترلر دما آتونیکس در ایران میباشد که شما میتوانید برای خرید ترموستات آتونیکس و کنترلر دما و دریافت قیمت ترموستات آتونیکس از واحد فروش تتاصنعت اقدام فرمایید. حال برای شما پیش می آید که بپرسید کنترلر دما چیست ؟ دستگاهی است که در فرآیند های صنعتی، آزمایشگاهی و … جهت کنترل حرارت بدون دخالت اپراتور به کار می رود. کنترلرهای دما از نظر عملکردی به دو دسته اصلی PID و ON/OFF تقسیم می شوند.

ورودی یک سیستم کنترلر دما با توجه به مدل انتخابی میتواند شامل انواع سنسور های دما از جمله ترموکوپل، (RTD (PT100 ،PT1000 و … شود.

کنترلر پس از دریافت دمای محیطی توسط سنسور، آن را با دمای مورد نظر مقایسه کرده سپس یک خروجی تولید می کند.

کنترلر دما ON/OFF

  • این نوع کنترلر ها از ساده ترین کنترلر های دما هستند.
  • خروجی آنها به صورت خاموش و روشن می باشد.
  • خروجی کنترلر زمانی تغییر می کند که دما از میزان تعیین شده بیشتر یا کمتر شود.

در شکل زیر عملکرد این نوع کنترلر را مشاهده می کنید.

کنترلر دما چیست کنترلر دما on off

کنترلر دما PID

PID کنترلر دما چیست ؟ کنترلر دما PID با سه ضریب: p (تناسبی)، I (انتگرالی) و D (مشتق گیر) انجام می شود. این ضرایب در حالت پیش فرض بر روی مد کارخانه قرار دارند. برای انتخاب این ضرایب باید مشخصه های کنترلی را به خوبی بررسی کرد.

برخی از کنترلر ها دارای مد auto tuning بوده و خود کنترلر این ضرایب را تنظیم می کند. عدم انتخاب صحیح ضرایب باعث عملکرد ضعیف کنترلر (حتی ضعیف تر از حالت ON/OFF) می شود.

انیمیشن زیر اثر تغییر پارامتر های کنترلر دما PID را به ما نمایش می دهد.

ظرایب کنترلر دما PID

کنترلر های دمای آتونیکس در انواع کارت دما، نمایشگر آنالوگ و دیجیتال تولید شده.

جهت خرید کنترلر دما آتونیکس و اطلاع از لیست قیمت انواع کنترلر دما Autonics  با شرکت تتا صنعت، نمایندگی فروش ترموستات آتونیکس در ارتباط باشد.

جهت مشاهده مشخصات فنی و مقایسه انواع کنترلر دما  اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای خرید ترموستات آتونیکس و خرید کنترلر دما آتونیکس و دریافت قیمت ترموستات آتونیکس با تتاصنعت نمایندگی اتونیکس تماس بگیرید.

جهت دانلود PDF کاتالوگ (دیتا شیت) فارسی ترموستات (کنترلر دما) آتونیکس اینجا کلیک کنید.

در ادامه با سری های مختلف کنترلر دما آتونیکس آمده است:

معرفی انواع کنترلر دما آتونیکس

ترموستات آتونیکس بر اساس نوع کاربرد قابلیت و ابعاد در سری ها و مدل های مختلفی هستند که شامل انواع سری TZN , T4WM, THD , TF3 , TMH , T3/T4 و … میباشد. شما میتوانید برای مشاهده انواع سری کنترلر دما آتونیکس از این برگه بازدید نمایید.

لیست قیمت و کاتالوگ انواع کنترلر دما آتونیکس

شما میتوانید برای دریافت مشخصات انواع کنترلر آتونیکس و همچنین دریافت لیست قیمت و لیست موجودی کنترلر آتونیکس با کارشناسان واحد فروش تتاصنعت تماس بگیرید.